Další krok v evoluci stravování?

Říká se, že čas je měnou 21. století. Když sečteme pracovní dobu, dojíždění, společenské a rodinné závazky a spánek, tak nám opravdového volna moc nezůstane. Hledáme místa, kde čas ušetřit a z pravidelného vaření nebo návštěv restaurací se tak stává luxus. Ne, proto, že bychom na to neměli. Jednoduše se chceme věnovat něčemu produktivnějšímu a něčemu, co nás baví. A právě proto získávají na popularitě služby jako rozvoz jídla.

Možnost objednávat přes internet nebo pomocí mobilních aplikací dělají z rozvozu moderní způsob stravování. Oblíbenost služeb jako DameJidlo.cz je toho hezkou ilustrací. Důležitými aspekty se však stává také kvalita a zdraví. Směry jako paleo, veganství nebo strava bez lepku si získávají stále nové příznivce. A proto je tady Nutric Bistro s rozvozem jídla po Praze.

Rozvoz již nemusí být synonymem podřadného způsobu stravování. Právě naopak. Už nemusíte listovat řadou restaurací, pochybovat o kvalitě a hledat přijatelný kompromis. Nutric nabízí jídla, která striktně ctí pravidla zmíněných výživových směrů. Paleo, veganství nebo život bez lepku jsou volby, které děláme pro zdraví a nejrychlejší cesta k němu je ta bez kompromisů. Nechejte si vařit od někoho, kdo Vašemu výživovému směru rozumí a sdílí vášeň pro něj. Pojďte s námi udělat další krok v evoluci stravování.

Výhody rozvozu

Úspora času

Vybrat příjemnou restauraci kde mají volné místo 20 min., cesta 15 min., čekání na obsluhu při objednávce a při placení 10 min., cesta zpátky 15 min. To je minimálně 1 hodina Vaše času každý den, kterou díky rozvozu ušetříte. O to déle se pak můžete věnovat vychutnávání jídla nebo příjemné konverzaci s kolegy.

Zdravá volba zaručena

Často vyžaduje značné mentální úsilí udělat zdravou stravovací volbu. S Nutric rozvozem je to jednodušší. Žádné pokušení, lákavé výlohy a varianty. Jednoduše objednáte a máte jistotu, že jídlo splňuje pravidla Vašeho výživového směru.

Dobrá společnost

Dovezené jídlo si můžete vychutnat ve společnosti svých oblíbených kolegů v práci nebo s rodinou doma. Nebudou vás rušit další hosté ani zakouřené prostředí.

Pohodlí

Jídlo můžete objednávat z práce, z domova nebo z auta stojícího v koloně. A hlavně přesně tehdy, kdy chcete!

Bez práce

Vyhledat recept, nakoupit ingredience, uvařit, umýt nádobí… Najíst se zdravě a ve známém prostředí je příjemné, ale časově náročné. S rozvozem to máte bez práce a se zárukou, že vybrané jídlo respektuje váš výživový směr.

Ohleduplnost k životnímu prostředí

Kurýr, který doručí při jedné cestě několik jídel, nezatíží životní prostředí tak, jako kdybychom jezdili za jídlem každý zvlášť. Menší hustotu dopravy a čistší vzduch ocení snad každé město.

Investice do zdraví

Zdravé jídlo přináší dobrou náladu, vyšší produktivitu, menší nemocnost a tím i menší investice do léků. Prevence se prostě vyplatí.

brown-paperbags-309963_640

No Comments

Post a Comment