Paleolov – Anna Jermářová, Julie Zákostelecká – Paleo a Whole30

Video z povídání o základech Paleo a Whole30 na setkání Paleolov v Praze 1.10.2015.

Anna i Julie jsou propagátorkami paleo stravování, kterému se věnují několik let. Na naše setkání si připravily povídání o základních principech ‪#‎paleo‬ a ‪#‎whole30‬, pro zkušené paleisty mají připravené praktické tipy.
Holky principy palea považují za synonymum zdravé výživy. K tomuto názoru je dovedly osobní zkušenosti i zkušenosti klientů při řešení různých druhů zdravotních problémů včetně nadváhy. Společný zájem o tento stravovací směr je svedl dohromady a v roce 2014 založily první paleo kliniku v ČR PaleoSpirit (http://www.paleospirit.cz).
Julie je diplomovaný nutriční terapeut v Praze a svou praxi vede od roku 2006. Externě pracovala pro společnosti Merrylinka, NutriCare a v poradně pro poruchy příjmu potravy Anabell.
Anička má kombinované vzdělání v oborech kvalita a zpracování potravin na České zemědělské univerzitě v Praze a nutriční terapie. Aktivně také na svém blogu píše články o výživě a zdraví v souvislostech, často poodhaluje zákulisí potravinářského a farmaceutického průmyslu.

 

Fotky z této akce si můžete prohlédnout na našem Facebooku.

Tags:
No Comments

Post a Comment