Vše začalo v roce 2013, vlastně již o mnoho let dříve, kdy jsem od svojí puberty bojovala s nadváhou a kondicí. Každá žena to zná – dostat alespoň pár kilo dolů je tajemstvím úspěchu ke spokojenosti. Průběžně jsem vystřídala různé druhy cvičení v posilovně, trénování s vlastní váhou, běh nebo cyklistiku. Vždycky k tomu ale chyběla bezchybná podpora ve stravě.

„Jak správně jíst a být zdravý a netrápit se dietami a neustálými výkyvy váhy?“

Po narození prvního syna, kdy jeho predčasné narození bylo překvapením nejen pro nás, ale i pro něj samotného, jsme se průběžně potýkali právě s následky jeho brzkého narození – oslabenou imunitou a kožními problémy. Od počátečního řešení problémů výhradně lékařskými postupy jsme se posunuli k řešení příčiny a objevili kouzlo paleo životního stylu.

„Hledáme vlastní cestu, která respektuje lékařské postupy, zároveň však klade důraz na odstranění příčiny onemocnění a podporu kvality života právě opravdovou stravou.“

Za opravdové jídlo považujeme jídlo bez éček nebo chemického zpracování, nejlépe přímo od lokálního výrobce nebo přímo od výrobce ze země, kde se potravina pěstuje. Při nakupování na našem trhu jsme se potýkali se stále se opakujícími problémy – prodejce měl jen některé produkty, chyběly informace o původu nebo zpracování potraviny, anebo chyběly informace o složení vůbec. Právě z tohoto důvodu jsme vytvořili značku potravin Nutric určených hlavně pro alternativní způsoby stravování jako je paleo nebo primal, u kterých garantujeme původ potraviny, známe přesný technologický postup a umíme poradit, jak správně takovou surovinu v kuchyni využít.

 

Užijte si s námi opravdové jídlo. Eva & Petr