Přidejte se k nám

 

 

Samostatný kuchař do zdravého Nutric bistra (u metra Palmovka)

 

My Nutric bistru pomáháme našim zákazníků skrze dobré jídlo dosáhnout jejich cílů, ať už je to zlepšení zdraví, zvýšení sportovního výkonu nebo třeba zhubnutí. Vaříme kvalitní a dobré jídlo z kvalitních surovin, s kvalitním masem, bez polotovarů, mouky, mléka a cukru určené všem těm, kterým není lhostejné vlastní zdraví. Chápeme zdraví jako hodnotu a tak se k němu i chováme.

Nabízíme místa pro samostatné KUCHAŘE pro přípravu teplé kuchyně

Požadujeme:
zájem o zdravou výživu, chuť pracovat
– pozitivní a přátelský přístup
– ochota učit se novým věcem
upřednostňujeme snahu a zapálení před profesionální praxí.

 

Nabízíme:

– férové jednání
– směny dlouhé max 12h
– práci v přátelském týmu a moderním prostředí
– zaměstnanecké benefity – strava zdarma, příspěvek na ošacení, podíl na zpropitném a další
– nástup ihned
– možnost kariérního růstu

Pište na nutricpalmovka@gmail.com  nebo volejte 731624168

O nás

 

Nutric Bistro první paleo-veganské bistro v Praze. Jsme tady pro všechny, co chtějí jíst dobře, zdravě a nemít po jídle hlad. Vaříme z pořádných surovin, s lokální farmářskou zeleninou a nejlepším českým bio masem z Beskyd. Zcela jsme vynechali sóju, mouku, mléko a nikam nepřidáváme cukr, protože s našimi surovinami to není zapotřebí. Vaříme originální a zajímavá jídla v masové paleo nebo bezmasé veganské variantě.

Paleo dieta je o konzumaci kvalitních surovin, zejména těch bohatých na vlákninu, bílkoviny, vitamíny a minerály. Vyřazuje naopak ty nevhodné pro náš metabolismus. Patří sem například mléko, luštěniny, obilniny, rafinované oleje a cukry. Tyto potraviny s vysokým obsahem sacharidů jsou totiž zdrojem pouhých kaloriích bez nutných živin. Dnešní běžná strava založená na sacharidech se tak výrazně podílí na vzniku civilizačních chorob.

Naproti tomu Paleo dieta je založena na konzumaci zeleniny, ovoce libového masa, ryb, mořských plodů a ořechů. Vede ke zvýšení výkonnosti a zlepšení celkového zdravotního stavu. Není zaměřena na úbytek váhy, ačkoliv k němu u většiny stejně dojde.

Více o nás na:

http://nutricbistro.cz/