Supermanka Kustovnice? Ano, naše hrdinka věčného mládí

 

O kustovnici čínské jste už pravděpodobně někdy slyšeli, nebo ne? A víte i o jejích vlastnostech? Je totiž bez nadsázky superpotravinou, která vám pomůže s posílením imunity, snížením cholesterolu nebo třeba s redukcí váhy. Bude vaším parťákem i pokud to omylem přeženete na večírku, protože dokáže mírnit projevy kocoviny. Ale co je nejvíc? Že zvládne zpomalit čas. Teda odborněji: proces stárnutí. No ano, už je to tak. Je fakt hodně důvodů, proč kustovnici musíte chtít. Jíst. A to celkem pravidelně.

 

Kustovnici čínskou, zvanou též goji nebo godži, konzumovali chytří lidé už tisíce let před námi a název sám napoví, kam sahá její původ. Číňané moc dobře věděli, co dělají. Vždyť kdo by nechtěl žít trvale zdráv a ještě vypadat pořád dobře? My teda docela jo. Tak s námi mrkněte, kolik neuvěřitelných substancí ještě obsahuje:

 

Aminokyseliny, vitamíny, minerály

Co se prospěšných látek týče, kustovnice čínská se vážně nemá za co stydět. Jen zmíníme třeba 18 druhů důležitých aminokyselin, betakaroten, kyselinu linolovou, vitamíny B1, B2, B6 a E nebo dalších 21 stopových minerálů, včetně zinku, železa a hořčíku. To už je celkem slušná výbava, nemyslíte? A to jsme ani nezmínili megaporci vitamínu C, kterého obsahuje mnohonásobně víc než pomeranč! Uááá, kde to koupím!? Kustovnice je také silným antioxidantem, jehož superschopností je již zmíněné prodloužení života a zabránění předčasnému stárnutí.

 

Šém na dlouhověkost, paměť i alergie

Asi už neváháte, zda kustovnici zkusit, ale i tak přinášíme jednoduché FAQ.

  • Trápí vás často rýma, a i další nepříjemné příznaky nachlazení znáte jako své boty?
  • Máte problémy s pamětí, bojujete s vysokým tlakem i cholesterolem a nejsou vám cizí ani kožní onemocnění nebo příznaky alergií?
  • Hodila by se vám pomoc s redukcí váhy?
  • Toužíte prožít ráno po prohýřené noci bez nepříjemné bolesti hlavy?
  • Uvítali byste bezproblémovou menstruace nebo lepší kvalitu spánku a sexuálního života?

 

Tak, ruku na srdce, že jste odpověděli alespoň jednou “ano”! My víme a nebojte, dobře to známe. V tom případě si utíkejte koupit goji. Třeba do našeho Nutric bistra, kam pro vás dovážíme pouze prvotřídní nesiřené plody. Takže o kvalitu se u nás bát nemusíte, staráme se o ni poctivě za vás a nekompromisně si hlídáme naše dodavatele.

 

Tags:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.